Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés |
| Úszómedence Kültéri úszómedence | Sporttevékenységek Aquapark Teniszpálya Lovaglás Horgászat Kerékpározás Túrázás Biliárdasztalok Asztali tenisz | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Gyerekbarát Kiságyak Járóka Játszótér Játékterem | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 6 hálószobás Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos Águas de Lindóia gyors hozzáférést biztosít olyan városi látnivalókhoz, mint a csupán egy 5 perces sétára található Régi megváltó Krisztus. Gyeppályás teniszt, asztali teniszt és biliárdot kínálva, az Águas de Lindóia városi villa legfeljebb 24 vendég számára alkalmas.
A Krisztus király templom csak 1 km-re, míg a Museu Historico e Geográfico de Monte Siao hozzávetőlegesen 7 km-re van a 8 fürdőszobás villától. A közelben található kegyeleti helyek közé tartozik az autóval nagyjából 15 méterre található Igreja Nossa Senhora da Medalha Milagrosa.
A Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos kertre néző kilátást élvez. Az Águas de Lindóia városi ingatlan magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. A kényelmes tartózkodásért hajszárító is biztosított.
A konyhai felszerelések magukba foglalnak kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt az étkezőben. A brazil fogásokat kínáló Arnaldo Lanches rövid útra található a Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos.
- Repülőterek
- Viracopos nemzetkozi repuloter128 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Poggyászmegőrzés
- Öltöző
- Allergiamentes szobák
- Valutaváltó
- Kandalló
- Füstérzékelők
- Tűzoltó készülékek
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napernyők
- Napozóágyak
- Aquapark
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Túrázás
- Lovaglás
- Kerékpározás
- Teniszpálya
- Biliárdasztalok
- Asztali tenisz
- Horgászat
Szolgáltatások
- Szolgáltatások házi állatoknak
- Takarítás
- Mosoda
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Hangszigetelt ablakok
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
- Járóka
- Játszótér
- Játékterem
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos Wi-Fi-t biztosít az egész ingatlanban. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos?
A Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos kapacitása 24 főig terjed. - ❓
A Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos biztosít konyhát?
A Casa 6 Suites Aguas Lindoia Lazer Familia Eventos felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a nyaraló ablakaiból?
A nyaraló kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Águas de Lindóia nevezetességei közé tartozik a Praca Adhemar de Barros és a Krisztus király templom, amelyek 1 km-re, illetve 1,1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Museu Historico e Geográfico de Monte Siao (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.